खेलकुद महासंघले जित्यो प्रथम पिपलनेटा खुल्ला भलिबल प्रतियोगिताको उपाधी

टेकराज भुसाल
चैत्र १५, अर्घाखाँची। भुमिकास्थानको ढाकावाङ्गमा सम्पन्न प्रथम पिपलनेटा भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि अखिल नेपाल खेलकुद महासंघले हात पारेको छ। सन्धिखर्क १२ काे टिमलाई ३-१ सेटमा हराउदै खेलकुद महासंघले उपाधि हात पारेकाे हाे।

उपाधी सँगै खेलकुद महासंघले नगद रु ५१ हजार, शिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्र सहित पुरस्कृत भएको छ। उपविजेता सनपा-१२ ले नगद रु ३१ हजार, शिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्रमा र तृतीय आयोजक पिपलनेटा बजार व्यवस्थापन समितिले नगद रु २१ हजार शिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्रमा चित्त बुझाएको छ।

भुमिकास्थान १ ढाकावाङ्गमा स्थित विश्व माध्यमिक बिद्यालयकाे मैदानमा भएको चैत १३ देखि १५ गतेसम्म चलेको प्रतियोगितामा १८ टिमको सहभागीता रहेको थियो ।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार