नेपाली काङ्ग्रेसमा प्रबेस गर्नेको जनलहर बढ्यो: मुस्कान

सुर्य भुसाल

माघ १५ सुपादेउराली अनलाइन अर्घाखाँची ।    नेपाली काङ्ग्रेस लुम्बिनी प्रदेसका सहमहामन्त्री बिस्नु प्रसाद खनाल मुस्काले नेपाली काङ्ग्रेसमा प्रबेस गर्नेको जनलहर बढेको बताउनु भएको छ ।

काङ्ग्रेसले मालारानी ४ खनमा आयोजना गरेको पार्टी प्रबेस कार्यक्रम लाई सम्बोधन गर्दै सहमहामन्त्री मुस्कानले अब आउने तिनै तहको निर्वाचनमा नेपाली काङ्ग्रेस ले लुम्बिनी प्रदेसका सबै जिल्लामा लाई काङ्ग्रेस मए बनाउने दाबि गर्नु भयो मुस्कानले काङ्ग्रेस पार्टि जन्ताको प्रिय पार्टि भएको बताउदै काङ्ग्रेस प्रति जन्ताको बिश्वास बढेर गएको बताउनु भयो मालारानि ४ मा भएको कार्यक्रममा एमाले सहित अन्य दलपरित्याग गरि काङ्ग्रेस मा प्रबेस गरेका नबप्रबेसि हरुलाई काङ्ग्रेस पार्टिमा नेता मुस्कान काङ्ग्रेस जिल्ला सचिब कृस्न प्रसाद खनाल काङ्ग्रेस मालारानिका सभापति सोभाखर खनालले काङ्ग्रेस पार्टी भित्र स्वागत गर्नु भएको थियोे।

खन ४ मा ९ घर परिवार आज एक समारोहका बिच नेपाली कांग्रेसमा प्रवेश गरेका हुन साथै कांग्रेस खनको टोलसमिती गठन समेत गरिएको छ कार्यक्रमा खन का वा सभापति बिनिराम पोख्रेल काङ्ग्रेस सचिब रविन घिमिरे लगाएत ले नब प्रबेसिलाई कांग्रेसमा स्वागत गर्दै वार्ड कार्यालयमा भएको भ्रस्टाचार को भन्डाफोर अभियान संचालन गर्ने बताउनु भएको थियोे । काङ्ग्रेस मा प्रबेस गर्नेहरुमा माया बि क,गोमा बिक,सुवास बिक,चुरा बहादुर बिक,बिनबहादुर बिक,रुपा बिक,रमेश बिक,कृपा ब बिकर राम बहादुर बि कलगाएत रहेका छन ।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार