रिटर्नी फेडेरेसन नेपाल अर्घाखाँचीको इन्चार्जमा लिल ब. बि.क चयन

हरि कुँवर
अर्घाखाँची ।  नेकपा (एमाले) निकट कान्छो जनवर्गिय संगठनको रूपमा मान्यता पाएको रिटर्नी फेडेरेसन नेपाल अर्घाखाँचीको जिल्ला इन्चार्जमा लिल बहादुर वि .क चयन भएका छ्न ।

नेकपा (एमाले) अर्घाखाँचीकाे प्रथम बैठकबाट कार्यालय सचिव र जिल्ला संगठन विभाग प्रमुखकाे जिम्मेवारी समेत विकले प्राप्त गरेका हुन ।

प्रथम पुर्ण बैठकले जिल्ला कमिटी सदस्यहरूकाे कार्यविभाजन आगामी कार्ययाेजना निर्माण गर्दै सम्पन्न भएकाे थियो । जिल्ला कमिटी अध्यक्ष पीताम्बर भुसालको अध्यक्षता, केन्द्रीय कमिटी सचिव टाेप बहादुर रायमाझी प्रमुख अतिथि, केन्द्रीय कमिटी सदस्य जिल्ला ईन्चार्ज चन्द्र बहादुर खड्का, सह-ईन्चार्ज चेतनारायण आचार्य, केन्द्रीय सल्लाहकार परिषद सदस्य नरेन्द्र कुमार क्षेत्री, प्रदेश कमिटी सचिवालय सदस्य तथा प्रदेश सभा सदस्य रामजी प्रसाद घिमिरे, प्रदेश कमिटी सदस्यहरू जनार्दन खनाल, कुटमदिन अलि, जीवनारायण काेइराला, दल बहादुर भट्टराई, प्रकाश ज्ञवाली, केवी भुसाल लगाएतकाे उपस्थितिमा सम्पन्न भएको हो ।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार