कपिलवस्तुमा मोटरसाइकल दुर्घटनामा परि अखिल (छैठौं)का पुर्व जिल्ला सदस्य खनालको मृत्यु

असार १६।      कपिलवस्तुमा मोटरसाइकल दुर्घटनामा  परि अखिल (छैठौं)का पुर्व जिल्ला सदस्य अस्मिता खनालको मृत्यु भएको  छ। भने एकजना घाइते भएका छन ।

जिल्लाको शिवराज नगरपालिका ३ खरेन्द्रपुरमा सडकको किनारमा रोकिराखेको ट्याक्टरमा पश्चिमबाट पुर्व तर्फ जादै गरेको मोटरसाईकल ठोक्किदाँ १९ बर्षिय अस्मिता खनालको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलवस्तुले जनाएको छ ।
दुर्घटनामा मोटरसाईकल चालक शिबराज नगरपालिका ३ मदवा बस्ने बर्ष १८ का बिमल पाण्डेको दुबै खुट्टामा चोट लागेको छ । उनको अवस्था सामान्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ । मोटरसाईकल पछाडी सवार अखिल (छैठौं)का पुर्व जिल्ला सदस्य शिवराज न पा ३ निवासि  अस्मिता खनालको टाउकोमा चोट लागि गम्भिर घाईते भएकी थिइन ।

खनालको उपचारको क्रममा बुधबार राति नै मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार ट्याक्टर, ट्याक्टर चालक र मोटरसाईकल प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेको छ । घटनाबारे थप अनुशन्धान भैरहेको कपिलवस्तु प्रहरीले बताएको छ ।

खनाल करिब ३ वर्षसम्म अखिल (छैठौं) कपिलवस्तु जिल्ला सदस्य पदमा रहि संगठनमा विद्यार्थी आन्दोलनमा सक्रिय रुपमा काम गर्नुभएको थियो ।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार