केटा जिस्काउने ७ महिला बुटवलबाट पक्राउ

बुटवल ।  बुटवलबाट ७ जना महिला पक्राउ परेका छन् ।बुटवलस्थित सडक, चोक तथा सार्वजनिक स्थानमा जम्मा भएर केटाहरुलाई यौनजन्य इसाराका संकेतहरुबाट जिस्काएको आरोपमा प्रहरीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो।प्रहरीका अनुसारपक्राउ परेकाहरु १८ वर्षीया किशोरीदेखि ५० वर्षसम्मका महिला छन्।
पक्राउ पर्नेमा बुटवल उपमहानगरपालिका–२ बस्ने २३ वर्षीया मालिका सुब्बा, सोही ठाउँकी २९ वर्षीया प्रेयङ्का सुनार, ५० वर्षीया बिना सेर्पा, २४ वर्षीया रागीनी श्रेष्ठ, २३ वर्षीया आहाना खान, २७ वर्षीया नम्रता सिंह र १८ वर्षीया युरिना थापा छन्।पक्राउ परेका ७ जनाविरुद्ध मुलुकी अपराध संहिताको दफा ११८ (१) अनुसार अभद्र व्यवहार कसुरमा अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार