रोट्रयाक्ट क्लव अफ तिलाेत्तमा देवदहकाे अध्यक्षमा भुसाल

साउन २७, बुटवल ।  रोट्रयाक्ट क्लव अफ तिलाेत्तमा देवदहकाे अध्यक्षमा बिक्रम भुसाल निर्वाचित हुनुभएको छ।

११ औ पदस्थापन कार्यक्रममा वर्ष २०२२–२३ का अध्यक्ष मनिराम तिवारीले  वर्ष २०२३–२४ का अध्यक्ष बिक्रम भुसाललाई पद हस्तान्तरण गर्नुभएको हो।

कार्यक्रम बर्ष २०२२-०२३  का मनिराम तिवारी  र वर्ष २०२३-२४  का अध्यक्ष बिक्रम भुसालकाे संयुक्त अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा रोट्रयाक्ट डिष्ट्रक डि आर आर राेशन कार्कीकाे प्रमुख आतिथ्यता लगायत  रोट्रयाक्ट डिष्ट्रक र रोटरी क्लवका अध्यक्ष तथा पूर्ब अध्यक्षहरुको बिशेष अतिथ्यतामा सम्पन्न भएको थियो।

कार्यक्रममा वर्ष २०२२–२३ का अध्यक्ष मनिराम तिवारीले  बर्षभरि गरेका कार्यप्रगति एवम साामजिक कामबारे जानकारी गराउँदै  क्लबलाई सहयोग गर्ने सम्पूर्णप्रति धन्यवाद व्यक्त गर्दै क्लबमा उत्कृष्ट काम गर्न सदस्यलाई सम्मान गर्नुभएको थियो ।

कार्यक्रममा पद भार ग्रहण गदै वर्ष २०२३-२४  अध्यक्ष बिक्रम भुसालले निवर्तमान अध्यक्ष ले अगाडी सारेका नया प्रोजेटलाई निरन्तरता दिदै यो बर्ष केहि नयाँ र फरक खालका कार्यक्रमहरु गर्ने प्रतिबद्धता ब्यक्त गर्नुभएको थियो।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार