रोट्याक क्लब अफ तिलोत्तमा देवदहको ११औ स्थापना दिवस

रोट्याक क्लब अफ तिलोत्तमा देवदहको ११औ स्थापना दिवस सम्पन्न भएको छ।

रोट्रयाक्ट क्लब अफ तिलोत्तमा देवदहका अध्यक्ष रोट्रयाक्टर विक्रम भुसालको अध्यक्षता र रोट्रयाक्ट डिष्ट्रिक्ट ३२९२ नेपाल/भुटान का डि आर आर इलेक्ट (निर्वाचित केन्द्रीय अध्यक्ष) विक्रम क्षेत्री को प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको हो।

कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि क्षेत्रीले यस्ता सामाजिक क्लवले सामाजिक गतिविधिहरु अगाडि सार्दै युवाहरुमा समेत व्यक्तित्व विकास सँगै नेतृत्वदायी भूमिका निर्वाह गर्न सक्ने एक सक्षम व्यक्तित्व उत्पादन गर्ने उहाले बताउनु भयो। कार्यक्रममा रोटरी क्लब अफ तिलोत्तमा देवदहका अध्यक्ष रोटरियन निरज श्रेष्ठ, संस्थापक अध्यक्ष गोपीकृष्ण तिवारी, डिष्ट्रिक्ट इन्टर्याक्ट कर्डिनेटर अर्जुन गुरुङ्ग, जोन २२ का जेड आर आर सुनिल गिरी, पूर्व अध्यक्ष किसु शर्मा, रोट्रयाक्ट क्लब अफ तिलोत्तमा रुपन्देहीका अध्यक्ष सरोज पंगेनी लगायतले आ- आफ्ना भनाइ राख्नु भएको थियो।

सोही अवसरमा संस्थाको स्थापनाकाल देखि यो स्थान सम्म ल्याउन सफल हुनु भएका संस्थापक सदस्यहरू, पूर्व अध्यक्षहरु साथै रोट्रयाक्ट यात्राको सामाजिक गतिविधिहरुमा लाग्दै गर्दा स्वर्गीय हुनु भएका संस्थापक सदस्य रोट्रयाक्टर कृष्ण प्रसाद भट्टराई र सदस्य स्व. निशा चापागाईंको सम्झनामा परिवारलाई सम्मान गरिएको थियो।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार