माओवादी केन्द्रका पाटी सदस्य गीता खनालको निधन

बुटवल ।  नेकपा (माओवादी केन्द्र)पाटी सदस्य गीता खनालको निधन भएको छ।

अर्घाखाँची जिल्ला भूमिकास्थान नगरपालिका वार्ड नम्बर १ ठुलाखाेला निवासी लेखनाथ खनालको श्रीमती, अखिल (क्रान्तिकारी) अर्घाखाँची जिल्लाका जिल्ला सदस्य जीवन खनाल र ycl ढाकावाङ्गका पूर्व अध्यक्ष प्रकाश खनालकाे आमा गीता खनालको निधन भएको हो।

खनालको स्थानीय आर्यघाटमा अन्त्येष्टि गरिएको छ अन्त्येष्टिमा सहभागी हुँदै नेकपा (माओवादी केन्द्र) भूमिकास्थान नगर कमिटी अध्यक्ष नरेन्द्रमान मुखिया, भूमिकास्थान नगरपालिकाका मेयर झविलाल थापा १ नम्बर वडाका अध्यक्ष गाेपाल प्रसाद खनाल लगायतले स्वर्गीय खनालको निधनले कम्युनिस्ट आन्दोलन र सिङ्गो समाजलाई नै अतुलनीय क्षति पुगेको बताउनुभयो।

ब्रेन टिउमर राेगका कारण स्वर्गीय खनालको कार्तिक २७ गते ५० वर्षको उमेरमा निधन भएको हो ।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार