हाइटेक ईन्टरनेशनल प्रालि र सनसाइन कम्युटरद्वारा  बुटवलमा बृहत सेमिनार सम्पन्न

हाइटेक ईन्टरनेशनल प्रालि र सनसाइन कम्युटरद्वारा  बुटवलमा बृहत सेमिनार सम्पन्न गरेको छ ।

बुटवल योगिकुटि स्थित होटेल पौवामा सेमिनार सम्पन्न भएको हो । टाइनडि( Tiandy) सिसि टिभि क्यामेराको नेपालका लागि  एकमात्र  आधिकारिक  बिक्रेता हाइटेक ईन्टरनेशनल प्रालि  काठमाडौं  र  रिजनल डिलर सनसाइन  कम्युटर बुटवलको आयोजनामा कार्यक्रम गरिएको हो ।

हाइटेक ईन्टरनेशनल प्रालिबाट आफ्ना उत्पादनहरु बिक्रि वितरण गर्दै आएकोमा उक्त  कम्पनिले बुटबलमा  रिजनल डिलरको रुपमा सनराइज कम्युटरलाइ तोकेसगै यस क्षेत्रबाट  पनि  सेवा दिन सुरु भएको छ । सेमिनार कार्यक्रममा बोल्दै टाइनडि( Tiandy) सिसि टिभि क्यामेराको रिजनल डिलर सनसाइन कम्युटर बुटबलका संचालक इन्दु पान्डेले कम्पनिको बारेमा जानकारी गराइन ।
कम्पनिले रुपन्देही लगायत लुम्बिनी प्रदेशका कपिलबस्तु,दाङ,प्युठान, अर्घाखाची,पाल्पा,गुल्मी , लगायत गण्डकी प्रदेशका बिभिन्न जिल्लाहरु र बिशेष गरि स्याङजामा यो सेवा सुरु गरिएको जानकारी गराइएको थियो ।
अहिले टाइनडि( Tiandy) का उत्पादनहरु बुटबलबाट बिक्री बितरण सुरु गरेको छ यसको रिजनल डिलरको रुपमा सनसाइन कम्युटर रहेको उनले बताइन  ।  टाइनडि( Tiandy) सिसि टिभि क्यामेरा आबश्यकता अनुसार जति पनि लगाउन सकिने र  यस कम्पनीको सिसि टिभि क्यामेराहरु निकै गुणस्तरीय  र  भरपर्दो  भएको हुदा यसको माग दैनिक रुपमा बढदै आएको सो कार्यक्रममा जानकारी दिइयो ।
अरु कम्पनिको तुलनामा सस्तो र गुणस्तरीय क्यामेरा भएको हुदा सबैले एक पटक  प्रयोग गर्नको लागि कम्पनीले आग्रह गरेको छ । बिगत १५ बर्ष देखि नै  देशका बिभिन्न स्थानका  सरकारि एवं गैर सरकारि संघ सस्थाहरु , विभिन्न क्षेत्रका स्थानिय तहका कार्यलयहरु, विभिन्न बैंक तथा बित्तिय सस्था र विभिन्न  कर्पोरेट हाउसहरुमा  समेत  टाइनडि( Tiandy)  ब्रान्डका क्यामेराहरु जडान गर्दै आएको र हालसम्मका प्रयोगकर्ताहरु पुर्ण रुपमा  सन्तुष्ट रहेको समेत कम्पनीले  बताएको छ  । सेमिनार कार्यक्रममा करिब १५० जनाको सहभागीता रहेको थियो ।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार