भूमिकास्थान-१ साम्नेगाउका आगलागी पीडितलाई आर्थिक सहयोग

अर्घाखाँची। धारापनी-रुपन्देही सम्पर्क मंचले ढाकावाङ्गका आगलागी पीडितलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ।
भूमिकास्थान नगरपालिका वडा नम्बर ३ र ४ साविक धारापानी गाविसबाट विभिन्न सिलसिलामा रुपन्देहीमा रहेकाहरु बीच खाेलिएकाे मंचले भूमिकास्थान-१ ढाकावाङ्ग साम्नेगाउका  आगलागी पीडित टेकबहादुर थापालाई आर्थिक सहयोग गरेको हो।

आइतबार भूमिकास्थान नगरपालिका नगरस्तरीय युवा संजालका संयाेजक टेकराज भुसालले भूमिकास्थान-१ का वडा सदस्य मेघराज खनाल, गाेपाल नेपाली र बालशिक्षा माविका अध्यक्ष काशबहादुर गमाल  लगायतको उपस्थितिमा समाजका आगलागी पीडित थापाको घरमै पुगी पीडितलाई धारापानी-रुपन्देही सम्पर्क मंचले पठाएको नगद रु. ५ हजार रुपैया र भूमिकास्थान-३ धारापानी हाल अमेरिकामा रहनुभएका बिमल बन्जाडेले पठाएको ५ हजार रुपैयाँ गरि एकमुष्ट १० हजार रुपैया सहयोग रकम पीडित थापालाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो।

साे अवसरमा संयाेजक भुसालले सानो सहयोगले पनि पीडितलाई ठुलो राहत मिल्ने बताउदै सहयोग गर्ने धारापानी-रुपन्देही सम्पर्क मंच र बिमल बन्जाडेलाई धन्यवाद व्यक्त गरेको धारापानी-रुपन्देही सम्पर्क मंचका महासचिव सन्तोष बन्जाडेले जानकारी दिनुभएको छ।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार