जन्मदिनको अवसरमा वृक्षरोपण

बुटवल ।      बुटबलका युवा समाजसेबी केशब खनालले जन्म दिनको अबसर पारेर बुटबलको कालिकानगरमा बृक्षारोपण गरेका छन । उहाले कालिकानगरको सडक डिभाइडरमा बिभिन्न प्रजातीका करिब २५ थान बिरुवा रोपेको बताउनुभयो ।
होटलमा गयर केक काटेर अनाआबश्यक पैसा खर्च गर्नु भन्दा सामाजिक क्षेत्रमा केहि गनुपर्छ भन्ने लागेर बृक्षारोण कार्यक्रम गरिएको बताए । स्वच्छ सफा हराबरा बताबरण सहितको सहर बनाउनको निम्ती सहयोग होस भन्ने उद्धेश्यका साथ बृक्षारोपण गरिएको बताए । धुलो धुवाबाट रोक्न बृक्षा रोपण आबश्यक रहेको बताए बिगतका बर्ष देखि जन्म दिनको अबसरमा बिभिन्न खालका सामाजिक कार्यहरु गदै आएको बताए । जन्म दिनको अबसरमा अनाबश्यक खर्च गरेर पैसा खर्च गर्न भन्दा सामजिक क्षेत्रमा बिभिन्न खालका कार्यक्रमहरु गर्न आग्रह गरे

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार