लालटिन’ को आह्वानमा ५० जनाले गरे रक्तदान

टेकराज भुसाल
असार ६ सुपादेउराली अनलाइन अर्घाखाँची । कृषिमा उज्यालो ल्याउने उद्देश्यले बुटवलमा स्थापना भएको लालटिन कृषि सहकारी संस्था लिमिटेडले आफ्नो नियमित कार्यक्रम अन्तर्गत नवौं रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ।

मर्यादित श्रम र पर्यटनका लागि सहकारी भन्ने मुल नारालाई आत्मसात तथा सामाजिक सेवामा टेवा पुर्याउने र रुपन्देहीमा रगतको कमी हुन नदिने मूल उद्देश्यले नियमित रुपमा रक्तदान कार्यक्रम आयोजना गरेको संस्थाका अध्यक्ष गंगालाल सापकोटाले जानकारी दिनुभएको छ ।

९ औं रक्तदान कार्यक्रममा ५० जना र ९ औं रक्तदान कार्यक्रमसम्म ४५६ जनाले रक्तदान गरेको जानकारी दिँदै संयोजक यज्ञप्रसाद उपाध्यायले अगामी दिनमा पनि नियमित रुपमा रक्तदान कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने बताउनुभयो ।

रक्तदान कार्यक्रममा संस्थाका अध्यक्ष गंगालाल सापकोटा, रक्त संचार केन्द्र, बुटवलका बरिस्ठ प्राविधिक राधा शर्मा र संयोजक यज्ञप्रसाद उपाध्यायको विशेष उपस्थितमा सम्पन्न भएको हो ।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार