सिटी क्याम्पस बुटवलले हाता पार्याे भलिवलको उपाधि

बुटवल । लुम्बिनी बौद्ध विश्वविद्यालयको १९औं बार्षिकोत्सवका अवसरमा आयोजना गरिएको शिक्षक÷कर्मचारी अन्तर निकायगत भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि सिटी क्याम्पस बुटवलको ‘बी’ टिमले हाता पारेको छ ।

केन्द्रीय कार्यालयको टिम ‘बी’संग उपाधिका लागि मैदानमा प्रतिष्पर्धा गरेको सिटी क्याम्पसले सोझो सेजमा जित हासिल गरेको छ । जितसंगै बिजेता टिमले पाँच हजार नगद पुरस्कार, शिल्ड र मेडल हात पारेको हो ।

उपबिजेता बनेको केन्द्रीय कार्यालयको टिम ‘बी’ले चार हजार नगद, शिल्ड र मेडल पाएको छ । तेस्रो स्थानका उपाधि केन्द्रीय क्याम्पसले पाएको छ । सिटी क्याम्पसको टीम ‘ए’ लाई सोझो सेटले हराउदै केन्द्रीय क्याम्पसले तीन हजार नगद, शिल्ड र मेडल हात पारेको हो ।

प्रतियोगिताका बिजेताहरुलाई विश्वविद्यालयका उपकुलपति प्रा.डा. सुबर्णलाल बज्राचार्य, रजिष्ट्रार डा. तिलकराम आचार्य, डिनहरु डा. माणिकरत्न शाक्य, उकेशराज भूजुले शिल्ड, मेडल र नगद पुरस्कार प्रदान गरेका थिए ।

त्यसअघि भएका पहिलो चरणका खेलमा सिटी क्याम्पसको टिम ‘बी’ले केन्द्रीय कार्यालयको टिम ‘ए’लाई सोझो सेटमा पराजित गर्दै बाई प्राप्त गरी फाइनल प्रवेश गरेको थियो । केन्द्रीय क्याम्पसको टिमले सिटी क्याम्पसको ‘ए’ टिमलाई पराजित गर्दै सेमिफाइनल प्रवेश गरेको थियो ।

बाई प्राप्त गरी सोझै सेमिफाइनल खेलेको केन्द्रीय कार्यालयको टिम ‘बी’ले केन्द्रीय क्याम्पसलाई सोझो सेटमा पराजित गरेको थियो ।

शिक्षक तथा कर्मचारीहरुबीच मैत्रीपूर्णता विकास गर्नका लागि देवदहस्थित विकास अध्ययन तथा प्रायोगिक विज्ञान संकायको डिन कार्यालय परिसरमा भएको प्रतियोगितामा पाँच टिमको सहभागिता रहेको भलिवल प्रतियोगिता संयोजक रमेश पन्थीले जानकारी दिए ।

केन्द्रीय क्याम्पसबाट शक्तिधर यादवको कप्तानी, सिटी क्याम्पसबाट मेघनाथ खनाल र लालबहादुर बस्नेतको कप्तानीमा दुई टिम तथा केन्द्रीय कार्यालयबाट चुरामणि पोखरेल र यमुना मरासिनीको कम्तानीमा दुई टिम प्रतियोगितामा प्रतिष्पर्धा गरेका थिए ।

प्रतियोगितामा उपप्राध्यापक फुर्पा शेर्पा र सहायक प्राध्यापक मञ्जिल सुबेदीले रेफ्रिको भूमिका निभएका थिए । प्रतियोगिता स्थलमा विश्वविद्यालयका पदाधिकारी, शिक्षक, कर्मचारीका साथै स्थानीय बासिन्दाको समेत उपस्थिति रहेको थियो ।

  • यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

    Supadeurali Online

    लेखक बाट थप

    प्रतिक्रिया दिनुहोस !

    सम्बन्धित समाचार